| cristina9085 a întrebat:

Am nevoie de un sfat.Am o prietena cu care ma inteleg super bine numai ca una se baga intr-una. Daca n-ar fi acea fata totul ar fi bine bine. Uitati eu pana acum cu prietena mea faceam anumite lucruri si acum a venit fata aia si mi-a stricat tot, asa a facut si anul trecut, efectiv o urasc pe fata aia deaorece imi strica o relatie de prietenie.

1 răspuns:
| anonima4552 a răspuns:

Nu ar putea sa-ti strice prietenia daca prietena ta nu i-ar da ocazia. Gandeste-te logic. Nu e numai vina fetei aceleia, ci mai mult a prietenei tale ca accepta asa ceva si nu rupe legatura cu ea. daca mai continua asa, eu nu as putea s-o numesc prietena laughing)