| razvan7722 a întrebat:

Buna!
In curand am sa merg in Bucuresti sa o astept pe verisoara mea la aeroport cand se intoarce din vacanta, eu fiind din Timisoara ne vedem doar de cateva ori pe an. Ea are 21 de ani. M-am gandit ca daca tot o iau de la aeroport sa o surprind cu ceva, avand in vedere ca e foarte draguta cu mine si nu ma pune sa scot un ban din buzunar cat stau la ea. M-am gandit la un buchet de flori... dar ce flori sunt potrivite in aceasta situatie? Sau ce altceva as putea sa cumpar, exclus haine sau bijuterii?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Tinna666 a răspuns:

Un ursulet dragut si o cutie de ciocolatalove struck
Sau un buchet maricel de flori(cu trandafirii nu dai gres niciodata). poti incerca trandafirii roz, mie mi se par mai prietenosi si exact asta e intre voi, o prieteniehappy

4 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Poti alege un buchet de crini regali.

| Florentina9210 a răspuns:

Vai cat de frumos! Ce norocoasa este sa aiba un var ca tine. Un buchet de flori ii poti lua sau un ursulet de plus sau o cutie de ciocolata.

| razvan7722 explică (pentru Florentina9210):

Multumesc mult, Florentina! Ce norocos sunt sa am o verisoara ca ea.

| Florentina9210 a răspuns (pentru razvan7722):

Felicitarile mele, pentru faptul cum gandesti!