| LuizaAndreeaLuiza a întrebat:

Am nevoie de un sfatcrying(
sunt clasa a 8a si inca nu m-am hotarat la ce profil dau.
am dat simulari pentru examen si mi-am facut media de intrare la liceu sia r fi in jur de 8.50-9
eu m-am gandit la stiinte sociale. e bine? oare intru? e greu?
dau funda happy

Răspuns Câştigător
| littlegirl07 a răspuns:

Si eu ma duc tot la stiinte sociale.si mie nu mi se pare greu deloc, mai ales ca aici nu prea faci mate, chmie, fizica si bio. daca esti in Bucuresti, poti sa intri la liceul teoretic Nicolae Iorga unde este media 8.77. poate vom fi colege happy

2 răspunsuri:
| littlegirl07 a răspuns:

Si app, daca termini stiinte sociale, poti sa faci facultatea de drept sau de relatii internationale ceea ce mi se pare mai mult decat bine

| LuizaAndreeaLuiza explică (pentru littlegirl07):

Multumesc big grin si da, cred ca o sa dau la stiinte sociale