| Lesea01 a întrebat:

Am nevoie de un sfat, sunt intro stare depresiva...prietena mea deja nu mai vrea sa ma asculte si nici nu ma ajuta, de aceea in ultima vreme am devenit insuportabila, astfel pot sa-mi pierd prietena, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| xLollipoP a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui putin sa o lasi sa se calmeze putin mai ales daca acum recent si-a facut iubit... Asa e la adolescenta! Nu ai ce face prea multe! big grin MULT NOROC!

3 răspunsuri:
| usuk a răspuns:

Nu te linisti.lol.du-te si cereti scuze ca sigur v-ati certat>invata sa lasi de la tine si chiar daca e greu>lasa si nu mai comenta aiureahappysper cam ajutat.lol

| Alexaaandraaa a răspuns:

Încearcă să te liniștești și totul va fi bine. Succes! puppy dog eyes Pup!:*

| stella390 a răspuns:

Ai putea sa iesi mai des pe afara cu ea, sa o duci mai des la pizza/cafea/prajitura, cumpra-i tot felul de ursuleti si in acest fel cand o vei vedea fericita te vei inveselii si tu sau mai puteti sa va apucati de un curs de chitara/yoga/dans/pictura, dar impreuna asa cunoasteti oamenii noi si va iesiti din starea acesta
Sper ca te-am ajutat! FUNDA?