| Izza_8670 a întrebat:

Am nevoie mai multe statusuri de genul "Te uitzi ca fraieru'n trecut si'ti dai seama ce'ai pierdut cand ma vezi zambind frumos iti dai seama ca esti prost..."... FUNDA

1 răspuns:
| Noonee a răspuns:

Degeaba te intorci peste umar privesti, degeaba ma strigi am UITAT CINE ESTI
Ti'am luat mintzile... cu ochii si buzele atunci cand te bag in seama numai sti nici cum te cheama

Asta mica e mereu cu zambetul pe buze, nu se streseaza, nu prea o intereseaza ceea ce urmeaza

Nu`mi pasa cine esti sau ce vrei.De azi pentru mine nu mai contezi Tu si eu? Numai eu si atat

impresii da baiatoh go on.gata mai uitatrolling on the floor. stii ca te stiu ca la carte Numai mintii atata ca pentru mine De nu te`ai duce la moarte

O vezi? nu e trista, chiar deloc zambeste sau, are privirea de foc. e o dulce, o iubesti, stii bine dar ea, deja nu se mai gandeste la tine

Sentimentele mele inselatoare nu mai cred in vorbele tale goale. Nu sunt fata oarecare, poti sa ma lovesti...tot raman in picioare.

Sunt de piatra! Nu mai simt nimic cand te privesc Nici remuscari si nici regret.
Nu te mai ruga de mine, degeaba speri, chiar daca ne impacam nu o sa mai fiu proasta de ieri
Ai fost pe rând posesiv, gelos, orgolios, Indiferent şi, logic, într-un final, un prost... Şi-un clasic adevărat, ti-ai dat seama ce-ai avut exact când s-a terminat

hey sper ca te-am ajutat happy

Funda smug?