| L33thaLL a întrebat:

Am nevoie repede de probleme cu capcane gen pe o sarma sunt 4 randunici daca un padurar impusca una cate randunici raman fast dau funda da spuneti si raspunsul REPEDE!

2 răspunsuri:
| lulalica a răspuns:

1.intr-un acvariu sunt 10 pesti...unu dintre ei s`a inecat, cati pesti au mai ramas in acvariu?
Raspuns: 10 pentru ca pestii nu se ineacabig grin
2. Mihai Viteazu` si-a scapat sabia intr-o fantana.Cum a scos-o?
Raspuns: udabig grin
3.pe o parte era armata lui Mihai Viteazu, pe cealalta parte erau turcii.Cand sa se lupte, un tren le-a taiat calea.Cine a castigat?
Raspuns: nimeni pentru ca pe vremea aia nu erau trenuribig grin

| bogdanbocaful a răspuns:

Pai e simplu! Nu ramne nici una ca fug la cel mai mic zgomot!