| L33thaLL a întrebat:

Ziceti-mi si mie probleme ghicitori cu raspuns gen : pe o sarma sunt 4 pasari un padurar impusca 1 cate raman? 0 pentru ca celelalte zboara

Răspuns Câştigător
| eSc a răspuns:

Iti zic si eu unabig grineci eu am o sticla de vin de 50l si merg pana in Bucuresti cu cati l ajung inapoi?
Cu 0l deoarece e sticla de vin nu CU vin

1 răspuns:
| Cattalina a răspuns:

Intr-un acvariu sunt 3 pesti, 2 se ineaca, cati raman? 3 fiindca pesti nu se ineaca

Mama lui Andrei are trei copii : iunire, iulie si? ( si andrei dar multi o sa zica august )

Intro zi cu soare doi elefanti merg la plimbare. Elefantul mic are umbrela mare si elefantul mare are umbrela mica. Pe care il ploua mai tare? pe nici unul deoarece afara e zi cu soare.