| Dyanes a întrebat:

Am nevoie urgent d voi!:*
EU seara adorm cam greu asa..adica in fiecare seara pe la 1 dar eu ma chinui pe la 10 s adorm!
De ce oare?
Vi se intamplaa?

3 răspunsuri:
| COLORATTA a răspuns:

Am fix aceeasi problema! nu stiu ce ar putea fi, dar banuiesc. cel putin in cazul meu... eu ma gandesc la o gramada de lucruri cand ma pun in pat (cum ma imbrac maine, cum imi fac parul chestii din astea prostesti, dar dupa aceea ma gandesc la multe alte lucruri... mai mari) probabil ca gandindu-ma mintea mea este prea ocupata sa mai adoarma laughing

| Elvina a răspuns:

Mereu mi se întâmplă. Probabil pentru că nu dorm în fiecare noapte la aceeași oră, un stil de viață haotic, stresul. Dacă mă culc la 12 căci mă uit la Mircea Badea, adorm imediat. Succes!

| Clauvdgg a răspuns:

Eu la 2 ma culc si ma scol la 9\10
Daca o sa te scoli pe la 7 si o sa faci toata ziua treaba, astfel incat sa fi obosita, o sa vezi ca o sa adormi la 10winking laughing