| CosminaCosmm a întrebat:

TPU am nevoie de ajutor urgent Deci::Vreau sa cer somnifere la farmacie fara reteta(eu am 13 ani aproape da ma mai duc cu un baiat de 15 ani iar el o sa ceara) Sunt sanse sa primesc?

8 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Din cate stiu eu, nu se dau fara reteta. Nici lui maica-mea nu i-au dat fara, si ea clar ca nu are ganduri de sinucidere (Diazepam voia), ca pentru asta sunt asa greu de procurat, pentru ca ofera o moarte linistita si oamenii n-au dreptul la asa ceva laughing

| Rooobi a răspuns:

Nu cred sunteti minori... iar somniferele nu stiu sigur dar s-ar putea ca nici la adulti sa nu se vanda fara reteta. a da la ce mama dracu iti trebuie somnifere la 13 ani?

| CosminaCosmm explică (pentru Rooobi):

Treaba mearolling on the floor

| Rooobi a răspuns (pentru CosminaCosmm):

Un lucru e clar nu le iei pentru ca ai insomnilaughing

| CosminaCosmm explică (pentru Rooobi):

rolling on the floor))Stiu eu pentru ce le iaurolling on the floor))

| Rooobi a răspuns (pentru CosminaCosmm):

Macar le iei pentru tine sau pentru altcineva?happy

| CosminaCosmm explică (pentru Rooobi):

Pt mine

| Alina_Pavel_1995 a răspuns:

Da mai mult ca sigur