| ioanaioana15 a întrebat:

Am nevoie urgent de un discurs de sfarsit de clasa a8-a deosebit ca sa pot sensibiliza lumea prezenta la festivitate.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heei. Eu nu-ti pot spune ce sa le spui, te pot ajuta cu un sfat insa. Incearca sa le spui ce te-a afectat si te-a facut sa mergi mai departe, spune si lucrurile bune care te-au adus intr-o zona de "plutire", aminteste-i pe cei care merita in discursul tau, cei care ti-au fost alaturi, povesteste-le cat de greu ti-a fost dar si cat de bine a fost in unele situatii, si arata-le ca nu te-ai plans atunci cand a fost mai greu si ca in nici un caz nu faci asta acum.

| crazyt40YTB a răspuns:

Discurs : "SUG DICK-UL..."