| anonim_4396 a întrebat:

Am niste grasimi pe fata probabil de la machiaj, pe unele le'am stors le'am intepat cu acul chatterbox mi s.a facut o coaja ca la bube si de o saptamana zona respectiva este usor rosie rozalie.Am auzit ca nu mai trece straight face e adevarat? Ce.mi recomandati sa folosesc pentru grasimile astea inca mai am dar pentru urmele rosii lasa`te in urma lor Fundaa

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se vindecă zona, stai liniștită.
Acul cu care le spargi să fie cel mai subțire de seringă, implicit steril pentru a nu face infecție.
Pa, pa.