| Maadaaaa a întrebat:

Am o catelusa - Bichon Havanez care are 6 luni si din cate am inteles ar trebui sa ii vina ciclul. E posibil sa muste din cauza asta? Maraie mereu cand sta vreun membru al familiei pe langa ea, pe mine chiar m-a muscat astazi zdravan. Nu inteleg ce tot are, stiam ca animalele se inraiesc inainte sa fie castrate sau ceva de genul, voi ce credeti?

1 răspuns:
| Alessia_1036 a răspuns:

Nu se inraiesc daca le castrezi sau inainte de asta.sar putea sa maraie din cauza asta.