| PredatoR a întrebat:

Am o cicatrice la buza de vreo 2 ani, nu am fost la doctor sa o coasa cand fost rana. Acum mi-a ramas cicatrice, mai merge facut ceva in privinta asta?

8 răspunsuri:
| Anon352 a răspuns:

Operatie estetica. Trebuia sa te duci chiar atunci si poate scapai acum chiar numai operatie estetica mai poti face..Succes

| PredatoR explică:

Nu e foarte mare cicatricea, e in coltul buzei de sus. Nu cred ca se merita sa fac operitaie estetica pentru atata lucru, ma gandeam ca este alta solutie mai putin costositoare.

| Kamiichu a răspuns:

Şi eu am una, de când eram mică, am am căzut cu rolele laughing) nici eu nu m-am dus 'la cusut' ..bine la mine e aproape inexistentă. Dar poţi să te duci la un medic, poate îţi recomandă ceva pentru cicatrici, o cremă. ceva. Baftă :*

| PredatoR explică (pentru Kamiichu):

Si eu... m-am lovit cu capu' de un ciot de pumn laughing

| Kamiichu a răspuns (pentru PredatoR):

Stai să vezi la mine! laughing) Ieşisem cu nişte prieteni cu rolele şi toţi ne dădeam 'şmecheri' rolling on the floor La un moment dat unu' zice să facem 'tumbe' şi eu cum eram cea mai mică..na' ce 'tumbe' ştiu eu să fac.laughing lângă noi era o pantă şi altă treabă n-am eu decât să ma urc acolo! rolling on the floor Faza era că o dată ce te urci acolo nu ai încotro decât să cobori pe ea şi cum eram începătoare mi-era frică. până la urmă zic: ''Oricum, mai jos de pământ nu cad!'' rolling on the floor şi am aterizat pe burtă şi cu buza de bordură rolling on the floor))))) Ţin să menţionez că aveam 6 ani laughing b-) Şi ştii cum e românu' când cazi sau ceva se prăpadeşte pe el de râs şi după aia te ajută rolling on the floor))) aşa au făcut şi ai mei rolling on the floor)

| Kamiichu a răspuns (pentru PredatoR):

Nu pot să'ţi răspund laughing))) sunt 'junior' b-) rolling on the floor lasă id tău sau cv în mesaj privat laughing

| Ghita_Sergiu_1986 a răspuns:

Operatie estetica happy

| martin3000 a răspuns:

Da te poti prezenta unui doctor plastician care ati va face o operaie cu laserul happy tongue