| sweetgirl_3609 a întrebat:

Am o colega de la care miroase ft ft neplacut din gura.Cu ea este placut sa comunici, ai ce vorbi cu ea dar numai deschide gura si ti se face raude la acel miros care e foarte puternic.Nici nu stiu cum sa ii spunem, noi colegii, ca parca e fata desteapta si stie ca trebuie sa se spele pe dinti. Un sfat please!

Răspuns Câştigător
| deea_9881 a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti doar tu cu ea. Sa-i zici ca nu-i vrei raul dar ca ar trebui sa se spele pe dinti. Poate este fata buna si intelege

4 răspunsuri:
| Shuellen a răspuns:

Daca e prietena voastra, ii ziceti direct, bine cu putine ocolisuri.
incepi cu "Vreau sa-ti zic ceva dar nu te superi..." dar ziceti-ii pe mess.Sau fa-i un cadou, dar e mai nepoliticos.

| DisforDeea a răspuns:

Ce situatie aiurea.laughingPoi spune`ti`i in fata. Daca se supara. asta e. macar scapati de mirosu neplacut happy

| Bya132 a răspuns:

Ofera-i o apa de gura! Cu tupeu!

| cισcσℓαтαﺕαєяαтα a răspuns:

Fa`ti curaj si ofera`i o lama Orbithappy