| jessyjesyxX a întrebat:

Am o colega Iulia care se uita urat la mine si vorbeste sever, mereu e asa.ce are?

sau de exemplu am o colega raluca care e cea mai populara din clasa, nu stiu de ce.Melissa,alta colega,cand o chem sa picteze cu mine spune ca vine imediat,ca se duce numai pana la ralu,cum ii spunem noi la raluca,si nu mai vine inapoi,ramane acolo si cand o strig nu imi raspunde,ma vede,ma aude, dar nu imi raspunde

ce sa le spun la Iulia si melissa?

apropo, raluca nu ma suporta, dar nu i-am facut nimic

ei(la raluca)ce sa-i spun?

sa le spun ceva celor 3 fete?

astept u

Răspuns Câştigător
| secret093 a răspuns:

Nu le mai baga in seama! Evita-le si o sa vezi ca vin ele la tine. Daca fac asa nici " buna" nu merita sa le zici!

4 răspunsuri:
| CreaţaWsz a răspuns:

Pur si simplu intreaba-le ce au cu tine. Din cate se vede te evita (ori le-ai deranjat cu ceva ori nu te suporta din cine stie ce motiv).

| мαrrýиєlα a răspuns:

Buna!
+ cred ca sunt prietene bune sau tu nu esti la fel de populara ca ele. eu de exemplu sunt cea mai populara din clasa de la mine si nu umblu cu fete,, urata " e.t.c. big grin

| jessyjesyxX explică (pentru мαrrýиєlα):

Dar melissa nu invata bine si raluca da

| мαrrýиєlα a răspuns (pentru jessyjesyxX):

Ce conteaza daca invata bine sau nu, daca e garca lor si sunt populare impreuna.