| milla24 a întrebat:

o colega de-a mea il place pe colegul nostru si se uia mereu la el baiatul adica colegul nostru se uita mereu la ea si cand colega mea se uita spre el e se inroseste dar de 2-3 zile colegul nostru vb mai mult cu colega lui de banca se uita in continuare la colega mea dar colega mea crede ca intre baiatul pe care il place si colega lui de banca se intampla ceva si colegul nostru vb mai mereu cu colega mea sper sa ma ajutati Dau Funda *

1 răspuns:
| dannyy96 a răspuns:

Uite daca pur si simplu o sa va uitati si o sa va faceti impresii gresite nu cred ca va ajuta cu nimic, ar fi mai bine daca colega ta ar vb cu el pe tema asta, daca il place poate e mai bine sa faca ea primul pas, incercarea vina na-re. aparentele citeodata sunt inselatoare, nu trebuie sa se gindeasca la ce e mai rau.bafta