| CokoStar a întrebat:

Astazi in ora de muzica eu si o colega ne trimiteam biletele ca de obicei dar ea a scris cuvinte urate despre colegul ei de banca, eu n-am stiut despre cine e vorba si am scris,, cine x?" ea a zis,, nu y" y fiind colegul ei de banca, cand s-imi trimita biletelul colegul l-a desfacut si a citit chestiile alea, s-a dus cu el la profesorul de muzica dar nu i-a pasat, apoi l-a aratat la toti colegii, apoi a spus ca il va arata si dirigintei dar si el a scris ceva pe biletel pentru colega lui,, du-te-n ****mea" dar tot ii arata la diriginta, eu n-am scris nimic vulgar dar ne zice pe amandoua, colega mea nu o sa spuna acasa despre asta, ne este frica la amandoua de diriginta ca are nervii tociti si eu am mai patit-o anul trecut cu ea, cu altceva si abia m-am putut opri din plans si am plans si acasa, stiu ca probabil o sa ne scada nota la purtare si intrebare mea este:cum putem sa-i explicam dirigintei, tzipa din orice si isi descarca nervii pe noi?

Răspuns Câştigător
| тecнιннιlα a răspuns:

N`o sa-i arate vrea doar sa va sperie, daca tipa las`o in pace n`o bagi in seama, ba din contra cand vede ca nu`ti pasa face mai rau rolling on the floor). nu`ti va scadea nota pentru asa ceva oh go on Stai linistita :*.

4 răspunsuri:
| cOnTexT a răspuns:

Ai 11 ani? doamne... si ce daca tipa laughing? o ignori straight face si nu o sa i arate nimic la diriginta pentru ca a scris si el ep bilet, plus nu inteleg ce legatura are asta cu sexul

| raisa1993maria a răspuns:

Vorbeste cu colegul tau si spune-i sa nu ii arate biletul altfel o sa spuneti si voi ceea ce a spus el du-te-n... daca vrea neaparat sa-l arate asta e incearca sa ii arati lui ca nu-ti pasa iar cu diriginta ta cere-ti si tu scuze si spune-i ca nu o sa se mai repete.

| Dee0tzaA a răspuns:

Si eu am avut diriginta ca a ta, stiu cum e... Dar eu consider ca daca tu nu ai scris nimic vulgar, sau nimic din ce ar putea sa o faca sa zbiere la tine, nu o sa aiba treaba cu tine, ci cu colega ta... Daca totusi se intampla sa te certe si sa vrea sa iti scada nota la purtare poti incerca sa te "scoti" cumva, zicandu-i ca in momentul in care biletelul avea sa ajunga la tine i-ai fi spus colegei sa nu mai vorbeasca asa urat ca totusi baiatul acela este colegul ei. Ceva de genu.
Sper ca te-am ajutat!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebuii sa o ia la buci diriginta ta pentru a se calma si a nu se mai descarca pe voi!