| Roxana_Muscalu_1982 a întrebat:

am o problema la scoala as vrea va rog sa ma ajutati!
Astazi in timpul orei de franceza i-am dat unei colege sa-si copieze tema, era cam mult. Colegul meu de banca a vazut-o. El ma tot ameninta ca o sa-i zica doamnei diriginte. I-am dat un biletel acelei colege si am scris in el:
- Gata dialogul asta si gata, mi-e frica de doamna diriginta!
S-a terminat ora si i-am colegului meu de banca sa nu ma zica. Colega a auzit si a zis nu am cu ce sa nu te zic, tu in loc sa scrii imi trimiti biletele.
va rog o scuza la doamna diriginta. Este una psihopata rau de tot. PLZZZ

Răspuns Câştigător
| Ottakringer a răspuns:

Daca respectivul nu are nici o dovada ca ai ajutat-o pe respectiva colega nu ai de ce sa iti faci griji. Poti sa ii zici bine mersi ca el minte...

| Roxana_Muscalu_1982 explică (pentru Ottakringer):

Are bileletelul care i-am trimis.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Parca faceti scoala la puscarie.
mare scoafala ca s a copiat o tema, se intampla zilnici la mii de elevi

| Roxana_Muscalu_1982 explică (pentru suntserios):

Psihopata aia nu ne iarta! :**

| Roxana_Muscalu_1982 explică (pentru suntserios):

Daca stii ce coleg de banca am. Nu mai comenta aiurea in tramvai. Am pus intrebare pentru oameni cu cultura generala. Sorry. happy

| suntserios a răspuns (pentru Roxana_Muscalu_1982):

Ti ai adus aminte dupa 3 luni si ai zis sa mai comentezi aiurea cate ceva?