| ellena3322 a întrebat:

Hei spuneti-mi si mia cum sa le inchid gura la niste proaste de fitoase din clasa mea. PLZZ promit funda

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Cel mai bine e sa le ignori, daca tu dai semne ca te afecteza ceva in mod direct, ele vor continua si mai mult! Tine mine, indiferenta doare cel mai rau, pune'o in aplicare.Nu trebuie sa le inchizi gura si sa te gandesti ca numai oamenii prosti vor sa atraga etntia prin fite sau un comportament asemanator.

9 răspunsuri:
| LenaleMinato a răspuns:

Pai, daca au note proaste ai putea sa le faci si tu de ras dar si eu cred acelasi lucru ca si azteka, ar trebui sa le ignori.

| ellena3322 explică (pentru LenaleMinato):

Ok am sa incerc pai ele nu sunt proaste adica la invatura dar nici luminate nu sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ignore-le

| ellena3322 explică (pentru anonim_4396):

Pai nu am cum ca deja m-a facut de ras in clasa.Ma facut taranaca si ca cum ma imbrac eu.>>> deci multe chestii

| anonim_4396 a răspuns (pentru ellena3322):

Nu lua la suflet toate prostiile spune de cateva explodate, daca le ignori vor suferii mai mult, si ferestete sa te cobori la nivelul lor, te vor bate cu experienta, si nu uita taranci sunt ele deoarece doar taranii vb despre hainele altora.

| Kazimir a răspuns (pentru ellena3322):

Dacă tu ceri ajutor cu așa ceva pe net scuză-mă dar chiar meriți. Chiar ești proastă și țărancă.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kazimir):

Puteai sa dai si un raspuns mai elevat fara sa insulti.
Faptu ca a postat o problema aici nu o face taranca in schimb atitudinea ta mai mult ca sigur denota buna educatie de acasa.

| Kazimir a răspuns (pentru anonim_4396):

Sau puteam să nu dau acel răsupuns pe care îl așteptați toți și pupați în cur pentru fundă. Asta vrei mai exact nu? Îmi e scârbă. Îmi pare rău să te anunț dar am crescut în orefelinat deci de unde dracu să scot educație de acasă? Ești foarte închisă la minte dacă nu observi ceva ce practic ar trebui să-ți intre în ochi. Faptul că întradevăr e țărancă, ca învață la o școală de la sat probabil. Să își bată joc toți de ea, chiar merită.

| LoveYourLifeDelly a răspuns (pentru Kazimir):

De ce sa isi bata joc de ea? Ce vina are ea daca ceilalti sunt niste nesimtiti. Apropo cine pune intrebari pe TPU nu inseamna ca e taran laughing inseamna doar ca ii pasa de problemele ei si vrea sa gaseasca o rezolvare. Cu sigurAnta ca am dat acest raspuns sunt si eu taranca nu? laughing. Si Elena nu mai pune la suflet orice prostie fii tu insati si o sa vezi ca o sa le doara mai mult faptul ca pe tine te doare in 14 de ce zic ele decat sa te certi cu ele sau sa incepi sa plangi in cel mai rau caz kiss. Tine minte : " Indiferenta doare cel mai tare "!