| anonim_4396 a întrebat:

Am o frica de primul sarut. Nu stiu ce sa fac, ajutati-ma va rog crying
Am citit atitea teorii, dar oricum am impresia ca am s-o dau in bara.

Răspuns Câştigător
| us3r a răspuns:

Si niciodata sa nu iti programezi ce ai de facut, lasa totu sa vina de la sine happy

3 răspunsuri:
| us3r a răspuns:

Mereu fa ceea ce simti, iar asa va iesi totul perfectwinking

| us3r a răspuns (pentru us3r):

Si niciodata sa nu iti programezi ce ai de facut, lasa totu sa vina de la sine happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai de aia ai impresia asta, ca ai citit prea mult. trebuie sa lasi sa vina de la sine nu sa fortezi.

| Brâncuşi a răspuns:

Nici nu ai nevoie de videouri sau poze, trebuie sa fi atunci relaxata si sa te bazezi pe situatie, succes, si ai grijahappy.