| OanaBoni a întrebat:

Am o intrebare:

Am o prietena (e putin mai grasutsa) si ma intreaba cum poate sa slabeasca, deci atunci pun intrebarea?

Imi puteti spune cum poate sa slabeasca? Are 12 ani big grin

Răspuns Câştigător
| NoNameMe13 a răspuns:

Are cu 2 kg mai mult decat trebuie. Pai sa incerce sa manance paine semialba si cat mai putina. Carnea trebuie sa iasa un timp din meniul ei; o poate inlocui cu pestele la gratar. Dimineata un ou fiert, 2 felii de paine, un ceai ar fi suficient. Pe la pranz o supica ceva si un fruct-2 (orice fruct). Pe la 3 un iaurt cu fructe. Sa bea destul de multa apa ar fi ideal. Seara o salata ceva, niste peste, cartofi natur. Cam asa. Daca o tine asa o saptamana-2 o sa slabeasca. Bafta! :*

2 răspunsuri:
| NoNameMe13 a răspuns:

Cate kg are si cat are inaltime?

| OanaBoni explică:

50 de kg si 1, 58 m