| ManailaAndrei10 a întrebat:

Am o întrebare, ce se intâmplă dacă prietena mea îmi vede camera dezordonată?

Răspuns Câştigător
| AnemonaP a răspuns:

Ce sa se întâmple laughing Nimic important, posibil nici sa nu dea importantă acestui aspect, dar, dacă ține mult de curățenie si igienă, s-ar putea sa se simtă cam incomod. Acum depinde și cum e camera ta. Dezastru, murdărie sau doar puțin dezordonata, ceva inofensiv. Oricum, din moment ce o vei primi in camera ta, frumos ar fi sa faci curățenie puțin.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lasi o impresie proasta, zice ca nu esti in stare sa te organizezi

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Te taxează. Te etichetează.

| Sofer a răspuns:

În ochii fetelor trebuie sa fie mereu totul impecabil. Dar depinde de fata.

| Lukasssz a răspuns:

Nimic.

| Nirvanaaa a răspuns:

Ți-o vede, aia e. Poate crede ca ești dezordonata de fel. Dacă nu îți pasa ce crede o lași așa, dacă îți pasa te apuci de curatenie.

| 1997onur a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va crede că ești dezordonat.

| Den1sa a răspuns:

O sa vrea sa faca curat