| Serenay24 a întrebat:

Am o întrebare.Deci,eu plac un baiat care a fost împreuna cu fosta cea mai buna prietena care s-a mutat de o saptamana,(O urasc,de cand a inceput relatia ei cu el)Acum s-au despartit,iar în timpul relatiei ei cu el, el s-a dat la mine ba chiar m-a sarutat.Maine urmeaza sa vina stramba aia si el m-a întrebat acum 3 zile dak vreau sa fiu cu el, eu i-am zis nu.Credeti ca ar vrea s-o faca geloasa? Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Mie imi pare ca tipul ar vrea sa fie cu amandoua in acelasi timp. Cine stie poate ca se plictiseste si vrea mai mult... totusi eu unul cred ca nu tine la tine sau la fosta ta prietena.
Te foloseste pentru a o face pe fosta sa iubita (fosta ta prietena) geloasa, atat. Tipul e un neserios si va manipuleaza pe amandoua.
Este doar parerea mea!
Succes!

-Blytz-

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu neaparat. Vrea o alta relatie.

| T0T a răspuns:

Ăla se numește om neserios. Nu cred că va merita să ai o relație cu el căci te asigur că nu va ține.

| Serenay24 explică:

Dupa ce i-am zis eu nu, s-a mai dat la alte doua fete iar raspuns a fost acelasi "nu"! Acum este din nou impreuna cu javra aia penala!