| anonim_4396 a întrebat:

Sper sa ma ajutati cu niste sfaturi. Am fost cu un baiat vara trecuta si m-am despartit de el dupa o luna fiindca nu imi placea de el. El imi iubea si dupa ce m-am despartit de el a fost vreo 2 zile cu alta ca sa am faca geloasa. Nu a reusit si peste 1 saptamana m-a intrebat daca mai vreau sa fim impreuna. I-am zis nu stiu. In fine. Eu m-am mutat si vin acasa si ma intalnesc cu el si cu prietenii ( facem parte din acelasi grup de prieteni ) doar in week-end si el nici atunci nu prea iese afara. Cred ca e foarte suparat pe mine ca " mi-am batut joc de dragostea lui " si nu ma mai baga in seama. Sta cu alte fete pe care eu le urasc doar ca sa ma faca sa ma simt prost. Ce sa fac sa fie altfel, ca inainte?

Ma simt oribil fata de el. Sa vorbesc cu el dar ce sa ii spun? Sau cum sa ii zic ca imi pare rau? Sau cum sa inteleaga ca eu iubeampe altcineva cand am fost cu el si am fost cu eldoar pentru a face acele fete geloase ( ele il plac pe el ).
Acum m-am certat cu fetele alea din diverse motive si el le cam lua apararea. Stiu ca nu le place pe niciuna din alea dar totusi...

Va rog mult. Ma simt din ce in ce mai prost fata de el.

Multumesc anticipat!

11 răspunsuri:
| GumitzaDePepene a răspuns:

Da intrebarea ma este de ce iti pasa atat de mult daca tu nici nu il placi?
Lasa-l in pace, pana se linisteste, sau ii poti trimite un mesaj prin care sa ii transmiti sa va vedeti doar voi 2, si incearca sa ii exlpici ca nu vrei sa il superi, dar trebuie sa il refuzi.Fii ferma, succes!

| anonim_4396 explică (pentru GumitzaDePepene):

Asta a fost anul trecut. Acum nu mai vorbeste cu mine. E suparat si nu suport asta!

| GumitzaDePepene a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai daca vrei imi dai messul lui si clarific lucrurilebig grin.
hehehe

| MarYan00 a răspuns (pentru GumitzaDePepene):

Nu trebuie sa-i clarifici nimic lui...ea are ceva

| MarYan00 a răspuns:

Poate le place...si esti u geloasalaughing)

daca tu nu ai vrut, acum lasa-l sa-si vada de viata lui si sa vorbeasca cu care vrea

daca te consumi atata inseamna k si u il iubesti :p

scurt pe 2

ceauwinking

| anonim_4396 explică (pentru MarYan00):

Nu nu sunt geloasa. Nu, nu le place! Face asta doar ca sa se razbune pe mine si eu nu pot sa accept sa fie cineva suparat pe mine. El sta cu fetele alea doar ca stie ca m-am certat cu ele!

| MarYan00 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hhaha ..ai o boalarolling on the floorlaughing
mai stiu p candva care are "conceptia " asta laughinglaughing
lesin =)laughinglaughing)
vezi-ti de treaba ta

nu trebuie sa te intereseze ce face el

| MarYan00 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca vrei sa nu mai fie suparat du-te cere-ti scuze, saruta-l si casa de piatrawinking

| anonim_4396 explică (pentru MarYan00):

Nu ma intereseaza. doar ac nu imi place sa nu vorbeasca cineva cu mine!tongue

| MarYan00 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta nu e problema ta

DUCI LIPsA de ATENTIErolling on the floorlaughing

stai acolo linistita ca o sa-ti treaca

| anonim_4396 explică (pentru MarYan00):

Nu. Am destula atentie. doar ca nu stiu. pur si simplu. n imi place sa a urasca el!