| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare in special pentru baieti, imi place foarte mult sa cant (chiar daca n-am o voce extraordinara), ma face sa ma simt bine si problema e ca ma mai apuca cantatul in preajma prietenilor sau cand ies cu colegele de la ore. Vreau sa stiu cum vi se pare voua din exterior, par nebuna, disperata laughing)? sau e dragalas? Dau funda!:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi se pare aiurea întrebarea pusă de tine. Fiecare om are părerile lui, nu trebuie să ţii tu cont de ele. Dacă-ţi face plăcere să cânţi atunci când eşti cu colegele, fă-o pur şi simplu, nu te gândi că este normal sau anormal acest gest.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Esti rea, aia vad la tine si nu e bine poate ma insel cine stie.

| jessikz0r a răspuns (pentru mgtow):

Pfuuii, cum ai ajuns la concluzia asta?laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pare aiurea.

| jessikz0r a răspuns (pentru anonim_4396):

Vreau sa-mi vi si cu argumente, daca poti, te rog! big grin

| anonim_4396 explică (pentru jessikz0r):

Mi se pare aiurea întrebarea pusă de tine. Fiecare om are părerile lui, nu trebuie să ţii tu cont de ele. Dacă-ţi face plăcere să cânţi atunci când eşti cu colegele, fă-o pur şi simplu, nu te gândi că este normal sau anormal acest gest.

| ILoveTacos a răspuns:

Atunci cand prietena mea cea mai buna canta(desi nu are deloc voce) ori cant si eu impreuna cu ea daca stiu versurile, ori pur si simplu o ascult si rad de ea(asta nu o face totusi sa se opreasca din cantatlaughing ) Cu siguranta insa nu pare nebuna sau disperata, si nici tu nu o sa pari daca o sa faci asta in preajma prietenilor tai.

| c0sty234 a răspuns:

Daca n-ai voce nu mai canta. Probabil te faci de ras si restul' nu vor sa recunoasca daca iti sunt prieteni. Canta si uh in minte...