| gingergirl1 a întrebat:

Cand ma gandesc ma apuca rasul dar daca asa a ales inima asta e! laughing De saptamana trecuta imi place de un baiat cu 2 ani mai mic(sunt a 7a, el a5a) Nu vreau sa ziceti ca e prea mic pentru asa ceva tinand cont de vremurile de azi si fiti sinceri acum, voua nu v-a placut de nineni întra' 5a? Vreau sa ma observe(stiu sa ma fac observatawinking dar ce sa fac? Sa ma duc la el?"Buna, ce faci?" Ce o sa zica? Ca-s nebuna!laughing
O mica intrebare: Ar ajuta daca as sta mult in preajma lui? Ma gandeam sa ma duc sa il intreb la vrajeala"auzi doamma de engleza este in scoala?" sau ceva de genu' alte exemple? Cum sa intru in vorba cu el? happy

Răspuns Câştigător
| anamariafrumoasa30 a răspuns:

Poate si el te plece si se gandeste 'ea a7 eu a5 nu se va uita niciodata la mine'incearaca sa il intrebi daca vrea sa fie cu tine iar daca spune nu poti sa-i spui ca a fost o gluma

10 răspunsuri:
| IonuţR1995 a răspuns:

Nebun`o! Intreaba`l cat este ceasul`laughing. Si da stai mai mult prin preajma lui, adica nu stiu introdu`l in anturajul tau thinking Iti dau voie parintii sa ai un prieten asa matur? (Zic si eu.) laughing

| h3r a răspuns:

Și ce vrei să-i faci? Să-l duci înapoi la grădiniță?
Și tu ai merita să te întorci, pusă cu genunchii pe coji de nucă.

| L7w7n7d7 a răspuns:

Tu în fiecare zi te îndrăgosteşti de câte unu.

| Alwaysthesame13 a răspuns:

Auzi, da nu tu era fetita aia de 13 ani care mi-a raspuns la intrebare? Chiar tu mi-ai spus ca si tu esti in aceeasi situatie ca mine si ca nu vrei sa ai iubit inca..Si eu care te-am crezut straight face In fine, oricum mi se pare ca esti prea mica pentru ala de a 5-a laughing

| gingergirl1 explică (pentru Alwaysthesame13):

De fapt! Am 14! Pai in momentul acela chiar nu voiam! Adica am trecut si eu prin o perioada mai dificila atunci dar nu vreau sa intru din nou in detalii! Si ce? Daca imi place de un baiat care e problema?
Si aoollooo ati sarit toti pe capu'meu acum! Daca vreti sa va bateti joc de mine tine-ti pentru voi! (Diablaaa)

| Alwaysthesame13 a răspuns (pentru gingergirl1):

Nu e nicio problema ca-ti place de un baiat, cel putin eu nu am nimic impotriva, dar in raspunsul pe care mi l-ai dat atunci aveai o cu totul alta parere, si mi se pare cam ciudat..si apropo, nu vreau sa ma leg de tine, dar de cate ori iti schimbi "placerile" pe zi?

| gingergirl1 explică (pentru Alwaysthesame13):

Cum adica? Vrei iti spun de cati baieti mi-a placut pana cum? In clasa a 5a pana in a 6a dar baiatul na'era ok,se purta frumos cu mine! A plecat la liceu,mi-a placut de altul care a incatat sa-mi mai placa de el de curand ca s-a purtat urat cu mine(nu intru in detalii ca sunt multe) Am cunoscut acum cateva luni un baiat pe internet si da! Mi-a placut de el,tinea la mine, eu la el, dar nimic mai mult! Si de baiatul acesta despre care va povestesc mi se pare simpatic, de treaba, la locul lui!
Si ce tot zice-ti voi ma ca imi schimb "placerile" foarte des? Daca a putut sa imi placa de un baiat 2 ani jumate, poate chiar mai mult...Ma rog! oricum daca stau bine sa ma gandesc pana acum doar de 2 baieti mi-a placut in modul cel mai serios... oricum nu trebuie sa va dau explicatii! Nu ma cunoasteti, nu va cunosc!winking

| tudipepe a răspuns:

Ai vorbit cu el? va cunoasteti? daca da imbracate cu o fusta pana la fund niste sandale si un tricou.nu scuipa dar ignora-l daca peste trei zile inceapa sa iti atraga atentia este bine daca nu ...are facebook? comenteazai la poze! spune-i ca are ochii frumosi sau ceva de genu'.La mine a mers! funda?

| rikkimady16 a răspuns (pentru tudipepe):

Daca ai cucerit un baiat cu fusta scurta pana la fund si sandala + tricou nu pot sa nu ma gandesc ce fel de om ai sau ai avut langa tine.