| andrei1121 a întrebat:

Am o intrebare la mozila firefox cum fac ca la pagina de starta unde e google al ade la mozila atunci cand tastez o literasi nu imi mai apare mai jos ceam tastat incepand cu acea litara inainte

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Sterge istoricul si cookies-urile din browser! In Mozilla sunt in
1.Tools(unelte)->Options->Privacy(confidentialitate)->aici le stergi -> click pe ->sa stergeti anumite cookie-uri (le stergi pe toate) tot aici curata si istoricul.