| Tpu26 a întrebat:

Am o intrebare legata de facebook. Va rog sa ma ajutati. Am mai vazut la unii, altii ca isi dau check-in la ei acasa si nu stiu ce ar trebui sa fac sa pot sa dau si la mine. Mi-am creat o pagina dar cand apas sa aleg locatia nu o gaseste, pagina imi apare pe facebook la mine insa cand dau clik la profil sa-mi pun locatia nu gaseste decat a altora..., astept raspun, multumesc!

3 răspunsuri:
| BeiiBiiiyoo a răspuns:

Intrii pe pagina ta. dai pe chenarul in care scrie Jurnal de Activitati. Apoi o sa vezi numele tau de cont si o sa-ti mai apara langa el jurnal de activitati si apesi acolo. Dupa aceea o sa-ti apara o lista cu : cronologie, despre, prieteni, fotografii etc. Tu dai click pe harta (ca o sa vezi ca scrie "harta" in acea listulica)si acolo o sa vezi o harta.Mai jos in schim o sa vezi : All Places, Locuri in care ati trait, calatorii, life events si fotografii( la mine e dat in romana de aceea ti-am zis asa!) apoi apesi pe harta tara in care locuiesti (Romania sau alta) si apesi pe Bucuresti iar de acolo incepi sa te plimbi sa alegi straziile si locurile unde ai fost etc etc. sper ca am fost explicita si sper ca te-am ajutat. daca nu sa-mi pui oricate intrebari vrei tu iar eu iti voi raspunde. papa si bafta

| BeiiBiiiyoo a răspuns:

Intrii pe pagina ta. dai pe chenarul in care scrie Jurnal de Activitati. Apoi o sa vezi numele tau de cont si o sa-ti mai apara langa el jurnal de activitati si apesi acolo. Dupa aceea o sa-ti apara o lista cu : cronologie, despre, prieteni, fotografii etc. Tu dai click pe harta (ca o sa vezi ca scrie "harta" in acea listulica)si acolo o sa vezi o harta.Mai jos in schim o sa vezi : All Places, Locuri in care ati trait, calatorii, life events si fotografii( la mine e dat in romana de aceea ti-am zis asa!) apoi apesi pe harta tara in care locuiesti (Romania sau alta) si apesi pe Bucuresti iar de acolo incepi sa te plimbi sa alegi straziile si locurile unde ai fost etc etc. sper ca am fost explicita si sper ca te-am ajutat. daca nu sa-mi pui oricate intrebari vrei tu iar eu iti voi raspunde. papa si bafta
aaa si inca ceva sus pe langa locul unde scrie ''HARTA" SCRIE where have you been iar acolo scrii locatia.

| BeiiBiiiyoo a răspuns (pentru BeiiBiiiyoo):

Si o sa-ti apara 3 variante
daca locuiesti acolo daca ai vizitat si inca una
multa multa bafta
pa-pa
acum chiar ca am terminat tot raspunsul happy dar tine minte ca trebuie mai intai sa apesi pe harta pe tara in care locuiesti