| nokef a întrebat:

.. mi-am luat un samsung gt s5230 si pe luni trebuie sa imi ajunga... vreau sa stiu daca bateria mai trebuie formatata! eu am auzit ca cica le formateaza din fabrica! vreau sa stiu exact daca trebuie formatata sau nu! mersi.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Asa este! Vin formatate! dar nu strica daca mai faci si tu una ca sa stai linistit! NU este mare lucru: lasi sa se termine bateria care o are si apoi il bagi la incarcat 12 ore si telefonul sa fie inchis! Asta e tot!