| JacquesAlexander a întrebat:

Am o intrebare: pe data de 20 iulie, voi iesi impreuna cu iubita mea sa celebram ziua mea de nastere, vom iesi la mall-ul ParkLake.

Doresc sa imi spuneti daca cumva stiti locuri mai private (mai retrase) pentru a ne saruta mai pasional (sa nu ne intimideze oamenii uitandu-se la noi urat), a ne duce in sentimente mai amoroase si asa, etc.

Nu doresc intrebari de genul: "Va puteti duce acasa" Raspunsul meu va fi: "NU, nu ne putem duce acasa deoarece nici eu nici ea nu vrem sa riscam sa ii pierdem pe bunicii mei, ea daca ar veni ar folosi mijloace de transport si nu vrem sa riscam + ca mai am in casa si doi baietei mai mici. Dorim sa nu le facem rau bunicilor mei.

Tin sa mentionez ca in spatele mall-ului se afla parcul Alexandru Ioan Cuza.

Stiti cumva locuri mai private - retrase?

Multumesc frumos pentru timpul acordat, va doresc o zi frumoasa si implinita!

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Din pacate parcul este extrem de aglomerat in perioada asta, mai ales dupa ora 15. Ati putea incerca in cealalta jumatate a parcului, dupa pod.

| JacquesAlexander explică (pentru Aasdfghj):

Tin sa mai mentionez un lucru: ne vom vede pe la 8:30AM dimineata pana pe la 1:30 maxim 2PM, nu cunosc parcul deci sa ma uit dupa un pod si sa caut dupa el asta spui? Multumesc frumos! Unde as mai putea merge cu ea prin acea zona gen un loc mai privat in parc pe unde in afara de dupa pod? Multumesc enormm

| Aasdfghj a răspuns (pentru JacquesAlexander):

Daca te uiti pe google maps o sa vezi ca parcul este impartit in doua de un pod pe care este Strada Liviu Rebreanu. Tot ce am vrut sa iti spun este sa inverci sa mergi in cealalta jumtate a parcului, pe sub pod. Adica in jumatatea unde nu se afla Park Lake Mall. Poate e mai liber daca mergeti de dimineata si poti incerca sa stai si in prima jumatate a parcului, pe insula. Uita-te pe google maps ca te ajuta mult. Nu cunosc alte locuri mai retrase in zona dar sa stii ca nu o sa iti comenteze nimeni daca te saruti cu iubita ta pe banca.

| JacquesAlexander explică (pentru Aasdfghj):

Multumesc frumos! Sa ai o zi implinita!

| Aasdfghj a răspuns (pentru JacquesAlexander):

Cu placere! Asemenea si tie!