| Nibichan a întrebat:

De ce baietilor le plac doar pitipoancele?

Răspuns Câştigător
| SiMpLa a răspuns:

Pentru ca sunt mai usor de abordat.Ele se fac remarcate prin tinuta lor, felul in care vorbesc, gesticuleaza.De cele mai multe ori sunt dezghetate si dornice de sex.Dar asta nu inseamna ca sunt si cele mai placute in adevaratul sens al cuvantului.Baietii cauta fete prostute pentru as atinge scopul, insa niciodata nu o vor prezenta parintilor. Fetele decente mai rar intalnesti si tocmai pentru ca in Romania se promoveaza foarte mult vedetele tip piti.

8 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Baietilor le plac pitipoancele pentru. ca sunt proaste si usor de manerat, pot fi jucate pe degete foarte usor.
O data ce se mai maturizeaza si inainteaza in varsta cauta o femeie inteligenta.

| KristalPop a răspuns:

Ce se aseamănă se adună... Nici acei băieţi nu au un intelect superior dacă acceptă/vor să fie împreună cu piţipoancele.

| fadnox a răspuns:

Ce se aseamana se aduna: pitipoance cu `pitiponci`, serioase cu seriosi

| FearOfTheDark a răspuns:

Ca-s proaste si ca pot sa le duca la ei in pat atata timp cat "mami si tati" stau cu BMW-ul la usa si ii lasa baiatului cheile.
Aaaa...si ca isi arata suncile prin minunatele haine.

| facepalmlol a răspuns:

Pentru ca poarta tot felul de haine(stii la ce ma refer) si pur si simplu sar ele pe ei, nu mai sunt nevoiti sa se "streseze" cu abordarea unor fete mai timide sau normale.
Le usureaza munca, daca ma-ntelegi.E ceva de moment in care pe ei nu-i doare nici in c*r atat timp cat stiu ca nu mai trebuie sa impresioneze ei.

| Chøço a răspuns:

Pentru ca sunt usor de manipulat si pot sa faca tot ce vor cu ele. In loc sa aleaga o fata cu bunul simt, cu o bucata mare de creier, ei aleg pitipoancele. happy

| farsoareaehheee a răspuns:

Pentru ca sunt proaste si usor de manipulat :; dar frate cine te-a mintit ca baietilor le plac doar si doar pitipoancele

| Anamaria1007 a răspuns:

Pentru ca si ei(unii) la randul lor sunt cam din aceeasi categorie.Si uneori vor doar sa-si atinga anumite scopuri(satisfactii personale).Sau pur si simplu vor sa atraga atentia cand are alaturi o astfel de persoana(pitipoanca).Dar crede-ma cei cu capul pe umeri se vor uita la fete simple si decente, cu bunul simt si bun gust. Sper ca ti-am fost de ajutor! >big grin