| NorbO a întrebat:

Am o intrebare pentru fete:
Ce va intimideaza pe voi ce-l mai mult, nu ma intereseaza ce intimideaza pe prietena voastra sau pe majoritatea femeilor, sunt curios de voibig grin
Cu Sinceritate fetelortongue

Răspuns Câştigător
| YourSweetAngel a răspuns:

Cel mai des ma simt intimidata atunci cand sunt cu persoane necunoscute[mai ales baieti]si daca sunt si genu de baieti simpatici si sociabili pff...raman fara cuvinte, nu mai stiu ce sa spun si ma tot incurclaughingasta mi se intampla chiar si cand e iubitul meu de fatabig grin...cand ma intalnesc cu el si imi prezinta prieteni de ai luilaughingwai atunci imi doresc sa dispar pentru ca iubitu' meu ii destul de perpicace si'si da seama ca ma cunopaste ff binebig grinlaughing

14 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Nimic .

| Ramonaaaa a răspuns:

Sunt intimidata atunci cand un baiat flirtreaza constant cu mine si mie imi place de el.Bineinteles ca las timiditatea deoparte(in cele din urma!) dar,la inceput, sunt destul de intimidata de situatie, as zice happy.

| Destinee a răspuns:

Nu ma intimideaza nimic:p

| RoXxy a răspuns:

Dc intrebi asta? vrei sa ma intimidezi?laughingglm:-p
Sincer...nu stiu ce ma intimideaza pe mine.pana acum nu am fost intimidata de nimeni. Poate reusesti ulaughing

| Element25 a răspuns:

Deci...la mine e complicat ca eu sunt timida de felul meublushing
nu stiu, probabil daca as fi intr-un loc "mai pustiu" sa spun asa, cu un baiat(pe care sa il plac)...si el sa stea langa mine apoi sa ma ia in brate...Si acum ca si fiun sincerablushing asta ar fi doar un motivlaughing.In cazul meu sunt mai multe! Sper ca intelegi la ce ma referbig grin

| Element25 a răspuns:

Eu ti-am raspuns deja la intrebare(sper ca te-ai lamurit in cazu meu)laughing...Tu ai intrebat ce ne intimideaza pe noi, fetele...As putea sa te intreb si eu ce va intimideaza pe voi, baietii?smug

| NorbO explică:

Crezi tu ca nu estibig grinlaughing

| NorbO explică:

Astea sunt lucruri destul de clarebig grin
Deci ce citesc de la voi este ca: Ba nu va intimidati de la nimic(ce-a ce as putea demonstra ca nu este adevarat, dar asta tine de face to face) sau ca va intimidati in prezenta unui baiat care va trezeste interesele sa spun asa.
Pana acum Myru a avut ce-l mai concret raspuns, astept sa vad daca mai aveti ceva de spus!
S-au sunteti timidebatting eyelashes)?

| NorbO explică:

Bobolina arata-le cine e sefa acasalaughing
OKey la fazele astea uneori e mai bine sa nu spui nimic prostesc ca apoi cu el o sa ai probleme, dar poti discuta cu ei fara probleme cat timp te gandesti inaintebig grin

| NorbO explică:

Da inteleg ce zici colega, e chiar dulce ce spui tu acolo.
Si Roxy eu credeam ca te-am intimidat dejalaughing se pare ca mai trebuie sa exersezhappy!
Am observat la foarte multe fete ca, le trebuie timp ca sa inceapa si ele sa intre in conversatie cu tine, dar tot asa multe fete se intimideaza si daca cunosc pers resp de ani buni, deci aveti si voi punctele voastre "sensibile" sa spun asalaughing
Mai astept pareri caci butonul ala cu raspunsul cel mai adecvat inca nu a aparutlaughing

| andutzaa_1034 a răspuns:

Uneori ma simt intimidata cand stau in compania unor baieti draguti si imi vine sa intru in pamantlaughing sau sa disparlaughing

| anduza a răspuns:

Nimicawinking

| MyRu13 a răspuns:

Pai... O intamplare recenta: Am fost cu un tip 1 luna dar pana al cunooaste pe el nu am simtit dragoste adevarata[adica sa simt ca il iubesc cu adevarat] si atunci cand eram fata in fata cu el eram foarte timida fapt care nu imi sta mie in caracter [adica eu nu sunt asa. eu sunt genu ai dezimvolta, dinamica, excentrica]
Si ce vreau sa spun prin asta e ca ma intimideaza foarte mult sentimentul de iubire. Cand simti cu adevarat ca iubesti o persoana si tii enorm de mult la ea.
happy

| AxyXoXo a răspuns:

Eu ma intimidez atunci cand un baiat de care imi place incepe sa vorbeasca cu mine. mooor :S:S:S