| Giulia97Anna a întrebat:

Am o intrebare pentru fete. Voua cam cand au inceput sa va creasca sanii? Eu aveam aproape 13 ani,si mi s-a parut cam tarziu, fata de colegele mele.Mereu am fost mai diferita fata de ele.Dar eu nu le inteleg organismul.Ele abia au inceput sa le creasca sanii si peste 1 an aveau niste baloane.....nu inteleg de ce le cresc asa de repede.Mie mi-au trebuit aproape 3 ani ca sa ajung abia la cupa A.Ma poate ajuta si pe mine cineva?

Răspuns Câştigător
| EkaBuBu a răspuns:

Sanii cresc in functie de dezvoltarehappynu are nimic or sa creasca ei o sa vezihappyFetele din clasa ta poarta pushup adica sutiene cu burete inauntru ca sa arate baloanelaughingE amuzant dar eu spun sa ramai la bustiere si sutiene comodehappytongueDeoarece daca porti sutien cu burete cresc mai greuhappySi daca vrei sa creasca mananca porum sau seminte de susantongue
Succes dragutahappy:*
Funda pleasehappy:*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu este nici o ingrijorare!
Unii se dezvolta mai repede ca altii!
Cam pe la 10 ani jumate-11 ani.
Pna la 18 ani vor mai creste.
Te pup!

| pustoaikta94 a răspuns:

Fiecare are un organism diferit.Depinde numai de organismul tau cat de repede se dezvolteaza.Nu trebuie sa intri in panica pana la 18 ani tot sa iti creasca "baloanele"winking.

| Giulia97Anna explică (pentru pustoaikta94):

Bine,multumesc pentru sfat laughing