| KaterinkaBoy a întrebat:

Am o intrebare(scuze daca nu am ales bine categoria):Scriu o carte de aventura SF.Am scris cam 100 de pagini.Am dat-o prietenilor mei si le-a placut(unora chiar mult) dar imi ocupa mult timp si ma intreb daca merita intr-adevar sa o termin(sa fie de vreo 300-350 pagini)? Fara mistouri va rog...doar spuneti-mi ce ati face in locul meu.

Răspuns Câştigător
| al3xdark a răspuns:

Eu unu as terminao si daca ar fi asa ff buna as vindeo\publica-o.happy bft in alegerea deciziei

1 răspuns:
| Nutu2000 a răspuns:

Si eu zic la fel, ne se merita sa renunti la ea. Daca e ceva ce tie iti place, termina-o. Si daca se dovedeste ca poti sa scoti si bani dupa ea, cu atat mai bine.