| bebyInocent a întrebat:

Am o intrebare si eu cand te saruti si simti ca nu mai poti continua sa o/il saruti pe partenerul/a e bine sa ingheti? adica e indikat?

2 răspunsuri:
| CLau8GeRrY a răspuns:

Ingheti sau inghiti? cred ca inghiti pentru. ca nu stiu cum ai putea inghetza in acel moment,decat daca te-ar prinde nevasta cu ealaughing[glm].pai parerea mea este ca nu,mai bine te opresti, pentru ca daca inghiti[cred] nu mai e acea senzatzie pasionala, plus ca ii dai o senzatize neplacuta persoanei iubite.Ciaw Bawwave

| Hulya a răspuns:

Hmm, cum adica "sa ingheti"? Daca numai poti continua sarutul, pur si simplu te opreste, te retragi happy. Iar daca mai vreihee hee. continuati dupa, trageti si voi aer in piept. Succes :].