| anonim_4396 a întrebat:

Cum te simti ca te saruti?

3 răspunsuri:
| MissL a răspuns:

Emotionata, cu fluturasi in stomac daca plac tipul respectiv si sec si rece fara sa simt abs.nimic daca nul plac si stau cu el asa doar pentru o seara.

| SunshineLove a răspuns:

Atunci cand saruti o persoana (pe care iubesti evident) te simti uimitor, si parca simti niste asa-zisi fluturi in stomac.parca simti un fel de caldura ce'ti cuprinde tot corpul...e f. placut, mai ales ca uiti de tot si toate in momentul sarutului.e ceva minunatlove struck...

| hahaha a răspuns:

Ti se scoala ditamai ****