| maria20000023 a întrebat:

ce simti cand te saruti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand saruti*.Pai nu e o senzatie foarte speciala, te simti "bine" sa zic asa te calmezi pentru un momenthappysi esti linistit.

3 răspunsuri:
| Ana94 a răspuns:

Eu nu mai simt nimic, decât plăcere happy Pur şi simplu uit de celelalte persoane din jur şi pentru câteva momente nu-l simt decât pe el şi atât.E ca şi când s-ar opri timpul pentru câteva momente.

| bobby90 a răspuns:

Nu cred ca as putea sa spun prin cuvinte, ma refer la sarutul pasional cu persoana iubita. Poti saruta o persoana si cand esti vesel, excitat, poate si suparat, dar nu se compara cu sarutul persoanei iubite. "Incearca sa incerci", iti vei da seama singura de lucrul asta!

| NoRestForTheWicked a răspuns:

O limba in plus big grin