| bianca_9810 a întrebat:

Cum sa te saruti? si cum te simti cand te saruti?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

E uraaatlaughing) normal ca-i frumos, e magichappy mai ales daca se intampla cu o persoana pe care o iubesti cu adevarat [baiatbig grin], daca se intampla in locul potrivit, la timpul potrivit si cu persoana potrivita, atunci te asigur 100% ca iti va placea la nebunie:X

5 răspunsuri:
| Maria002 a răspuns:

Buna! Crede-ma nu simti nimic...saddoar o emotie puternica...si multa bafta!

| annakarenina a răspuns:

Ca sa saruti pe cineva trebuie sa iubesti persoana respectiva, si sarutul este ceva minunat atunci cand iubesti persoana respectiva.

| sCHmeTELinG a răspuns:

Daca nu IUBESTI sau macar sa simti la inceput ceva pentru persoana aceea ti-as recomanda sa NU o faci pentru ca e o tampenie sa te sarutzi cu orcine, sa se simta EL bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-am simtit foarte placut!

| shockyke3elovecs a răspuns:

Nu simpti mai nimic... oricum eram cam beat cand am sarutat pentru prima oara...