| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare si eu:cum sa imi deblochez id-ul de mess? Imi apare,, your account has been locked.(81003003) Va rog din suflet, ajutati-ma!

77 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! ai pus parola gresit de prea multe ori...crede`ma mi s`a intamplat dar la mine... a mers dupa minim 3 ore

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu o problema. tot asa imi dadea eroare 81003003 si astept de 4 zile sa se deblokeze... azi mi-a aparut si pe hi5 "hi5 owned by a hacker. if you want to recover your hi5 or your yahoo messenger id, you can send an e-mail at : ********@yahoo.com, or im me on online id : ********". mai pot sa fac ceva?:-s

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si mie imi zice la fel si am astept mult si tot degeaba...am scris si parola buna si tot nu mere ce dracu trebuie sa faccrying(

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hey si mie mi s-a blocat id-ul, si am dat la sing in problems. Am scris idul si parola, surpriza : imi ziceau ca sunt incorecte; nu s-a deblocat. Am asteptat 48 de ore, si tot nu s-a deblocat oh go on. ma poate ajuta si pe mine cineva?crying plscrying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Azi am stat pe id meu si dintr-o data mi-a zis ca este blocat...cine ma ajuta si pe mine sa imi recuperez id-u sau oamnei din list amea?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baaaa ajutati-ma si p mine ca cineva mi-a blocat si nu stiu cum sai dezblochez VA ROG ajutati-ma care stie sa deblocheze un id dati add la id: ela_myky96 URGENT!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu o intrebare... ce trebuie sa fac daca cineva mi-a spart parola si mi-a schimbat-o? nu mai imi merge messengerul.nu stiu de ce cred ca mi au spart parola si mi au schimbat-o sigur

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi s-a blocat si mie id pentru ca varamio a vrut sa intre pe el sa astept 24 de ore daca nu merge nujh ce fac ma dau cu capu de pereti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Your account has been locked.(81003003) va rog din suflet ajutati-ma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie mi-s-a intamplat ceva asemeanator. Am intrat pe mess de pe mobil si cand am ajuns acasa am incercat sa intru de pe pc dar SURPRIZA nu mai mergea. Dar nu stiu ce sa fac... am trimis un mail pe id-ul alternativ sa imi schimb parola. voi ce ziceti?

| Simonaaaaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum trimit mail pe id-ul alternativ?
zi-mi si mie te rog

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am probleme tot la fel cu id daca stiti sa ma ajutati dati add la id alex_kent_2010 mersi kisskisskisskiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am o intrebare si eu...cum sa imi deblochez id-ul de mess?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mnu stiu nici eu cum sa doblochez un id de mess, ajutati-ma va rog di suflet

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ceeeeeeee
am si eu aceeasi pb
si e grav

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 2 id-uri unul dintre ele e blocat si celalalt merge f bine
E clar cineva a vrut sa intre la mine si a bagat id-uri de o gramada de ori pana la blocat straight face acum astept sa vad ce se intampla straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine ma poate ajuta sa deblochez un id? va rog contactati-ma la adresa alex_andra_46@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum se deblocheaza?! ma gasiti la id:
on_joint@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Revin acelasi on_joint ...au trecut 24h, se fac vreo 3 zile aceeasi poveste apare ca e tot blocat.
am id acela de 10 ani. nu pot renunta la el ...cine imi poate zice si mie adresa unde pot vb cu cei de la Yahoo!?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am patit si eu la fel si nu stiu ce sa mai fac

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut am si eu o problema asemanatore si la mine apare la fel ca este blocat cine ma poate ajuta si pe mine? id costy_cypy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut! Imi poate spune si mie cineva unde gasesc adresa de email alternativa ca eu nu o gasesc! mi-am blocat id-ul si ca sa il deblochez trebuie sa bag din cate am inteles o adresa de email alternativa pentru a-mi reseta parola! am urmat pasii care mi se dau dar nu gasesc unde trebuie sa bag adresa de email alternativa!big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deblocatim id

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum pot sa imi deblochez si eu id?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine stie sa dezblocheze un id plss crying add la iojib URGENT PLS!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se pare ca pe versiunea 10 are aceste probleme, incercati versiunea 9

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa deblochez mesengeru

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi apare cand dau signing in as

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa-m deblochez mesengerul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O intrebare am va rog. De catva timp nu imi mai merge id. ul. a fost ceva brusc dimineata am intrat pe acel id apoi am iesit si peste cateva ore cand am vrut sa intru nu a mers.straight face. am incercat sa bag parola si nu a mers. de catva timp nu imi mai merge si nu mai stiu nici intrebarile care mi le pune sal pot deblocacrying. ce sa fac altecva ca sal pot debloca?crying