| ρіsөyαşμℓxXxŧαμxXxαℓyηŧαŧ a întrebat:

Am o intrebare TPU, nu stiu daca ma puteti ajuta, prietenul meu face box si are o multime de admiratoare, devin un pic geloasa cand imi zice de ele ca il intreaba tot felul de lucruri, insa nu vreau sa ii arat acest lucru, ce pot sa fac ca sa imi aascund gelozia?/? VOT celui care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| Jessie a răspuns:

Pai sincer nu trebuie sa iti ascunzi gelozia, poate de asta si face asa ca sa vada daca il iubesti.

Stii in dragoste adevarata trebuie sa fie si un pic de gelozie.

Cand iti mai zice de ele zi "Da tu nu ai prietena lasa-le pe ele, nu ma intereseaza de ele ma intereseaza de noi. "Sau ceva de genu! :p

3 răspunsuri:
| SweetyCleo a răspuns:

Daca esti geloasa inseamna ca nu ai incredere in el. asta e o problema. discuta pur si simplu cu el si spune-i'o happy

| vesar a răspuns:

Eu cred ca el este putin cam mandru si doar se lauda. daca ar fi vrut ceva de la ele nu iti mai spunea tie, eu cred ca vrea doar sa te faca geloasa.indiferenta castiga.Bafta!

| Corina_3279 a răspuns:

Buna Bendis. Uite din punctul meu de vedere ar trebui sa incerci sa faci faci glume pe seama spuselor iubitului tau sa ii arati ca nu iti pasa dar totusi sa ii arati ca il iubesti oricum si ca te simti mandra ca este apreciat de atatea fete.Asta insemnand ca esti un barbat bine structurat atat fizic cat si psihic. Succes in continuare:*