| Nousername a întrebat:

Am probleme cu gelozia. Sunt geloasa foarte repede! Adica mai nou devin geloasa pe lucruri mici! Sunt geloasa si pe vedete ca au ajuns faimoase. Chiar nu stiu cum sa scap de sentimentul asta deoarece e oribil! Ajutor?

2 răspunsuri:
| ImHereForYou a răspuns:

Poi uh ai acest sentiment pentru ca simti ca o sa ajungi cineva...Iti garantez eu ca cu ambitia pe care o ai o ajungi cineva in viatawinking

| queerkulture a răspuns:

Preocupa-te de altceva. In loc sa fii geloasa, mai bine admira si ia expmplul celor care au ajuns intr-o postura favorabila.