| SecretDarky a întrebat:

De ce cand cand spun ca nu pot face un anumit lucru sau nu se va intampla asa ceva fiindca nu pot, pot sa-l fac. Si cand ma gandesc ca pot face acel lucru nu pot sa-l fac. Sunt pe invers? =)
PS:

2 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Si mie mi se mai intampla.Cand iti spune cineva sau cand iti spui tu:''Nu pot'' mintea va gasi o cale de a putea(e natural), iar cand spui ''Pot'' esti atat de sigur ca ai sa poti(esti exagerat de sigur) incat dai rateuri.