| color a întrebat:

.. vreau sa imi cumpar un iphone replica. doar ca are soft-ul un pic defect. se poare repara? va rog ajutati-ma!sad

11 răspunsuri:
| mary_5801 a răspuns:

Sa faci softul te costa cat telefonul.mai bine renunti.

| PetroBlack a răspuns:

Am eu iPhone replica Alb singurul defect o zgarietura cu casti, cablu de date si incarcator contacteaza-ma schimburi_schimburi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu unul nou in cutie cu toate accesoriile a fost aprins doar o data. pretul este sub cel de piata 400 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am avut tel stricat soft-ul nu se mai reparat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu unul la 2 milioane are mici zgarieturi pe ecran dar e in regula

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu la 2 milioane e in stare buna cateva zgarieturi mic dar e bun sub piata 200 lei ma gasestki pe id jyuuken_nejy@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am io la 2 milioane e in stare buna cateva zgarieturi mic dar e bun sub piata 200 lei ma gasestki pe id jyuuken_nejy@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O dar cum pot sa cumpar 27vicvlady un iphone cu 550 lei te rog sa imi spui nr meu este 0235 32 7 3 5

| 27vicvlady a răspuns:

Buna :*... mai bine ti-ai lua unul nou! am un prieten care are iphone-uri dual sim ( replica ) daca vrei unu ( de care am si eu ) este 550 lei. e super tare happy

daca vrei sa vb uite idu meu : vicvlady

| daniel1990 a răspuns (pentru 27vicvlady):

Nu merge id-ul tau
ma intereseaza si pe mine o replica
da-mi o adresa buna sa vb...

| cristin3lu a răspuns:

Am eu unul nou nout in cutie cu toate accesoriile pret 400ron ma gasesti la id cristin3lu_frumus3lu