| RozyRozyRozy a întrebat:

In cateva zilei este ziua de nastere a prietenei mele si nu stiu ce sa ii cumpar. sad
Va rog..cateva idei daca aveti VA DAU FUNDA! Iar la restul vot!

5 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

Poti incerca ceva special, ceva ce o sa o impresioneze.De exemplu un panou-colaj cu poze cu voi, o poezie pentru ea, cateva vorbe, poate chiar si niste bani acolo sa isi cumpere ce vrea ea.Asta ar fi o varianta, ori decoreaza o cutie, pune petale de flori inauntru si un lantisor, sau o pereche de cercei, ceva ce crezi ca ii place. Daca nu vrei sa cheltui mult, ii poti lua pur si simplu o cana cu o ciocolata inauntru, sau un tricou ceva! happy
Bafta, si la multi ani prietenei tale!

| nellyneliana a răspuns:

Buna! Ai putea sa ii cumperi o bijuterie (de argint), trusa de machaj sau ceva cosmetice care se gasesc la set ambalate frumos prin magazine.

| SuperMagicSmile a răspuns:

Cred ca cel mai bun dar,pentru o prietena pe care nu o cunosti la perfectie(presupun ca nu o cunosti,din moment ce ne intrebi pe noi:))) sunt bani,pentru ca isi poate lua ea ce ii place, mai ales in materie de haine si accesorii.
Poti sa ii faci o cutie de amintiri, pe care sa o decorezi frumos, si sa o umplii cu lucruri care ii plac, poze cu voi etc.
Poti sa-i faci un borcan cu sclipici:)) ca asta:

http://doodlecraft.blogspot.ro/2012/08/diy-calming-glitter-jars.html (daca nu intelegi instructiunile, poti sa-mi trimiti mesaj si ti le pot traduce:) )

Daca vrei sa iasa si mai frumoase, poti sa le faci cu vopsea fosforescenta, daca stii de unde sa iei.

Sau daca nu ai alte optiuni, poti sa-i iei un tricou amuzant...ca cele de pe tu.ro

| ele8933 a răspuns:

O rochita. se poarta la nebunie mai ales cele cu nuantze inchise de toamna

| Mabel_Anne_1995 a răspuns:

Buna....ai putea sa i cumperi un inel sau o bratara sau niste cercei sau un lantisor de argint pus/a intr-o cutiuta mica pentru bijuterii o ciocolata si un trandafir va fi cadoul ideal...