| cadoiu a întrebat:

Am o mare problemacrying
imi place de un baiat din scoala si nu prea ma obesrva e pe clasa a 12 si e cam marisor eu sunt abia pe a 9 am obs ca se tot uita la mine dar nu stiu poate doar e imaginatia mea ce as putea sa fac sa ma observe sunt cam timida chiar as vrea ceva serios e asa de frumos ajutati-masad

5 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Si eu sunt timida si mi se intampla la fel dar la mine baiatul e in aceiasi clasa cu mine...
Ar trebui sa intri in vorba cu el sa ii ceri id de mess si daca vezi ca va intelegeti bine sa ii spui dupa catva timp ce simti pentru el :X Sa ne zici ce s`a mai intamplat.

| HBK a răspuns:

Ia-o treptat, gandeste totul calculat, pas cu pas.Mai intai, intra in vorba cu el, fa cunostiinta, asa va veti putea cunoaste mai bine, iar daca ceva va leaga totul vine de la sine.

| Farcas a răspuns:

Probabil simti o atractie pentru el pentru ca spui ca e,, asa de frumos,,
Eu zic ca daca intr-adevar vrei un prieten la ani tai, mai bine iti cauti unu de varsta ta, dar daca totusi tu il vrei pe asta. fa rost de id lui si spune`i pe mess ce simtit pentru el daca esti mai timida, dar ai grija sa nu te pacaleasca, daca vrei neaparat unul de a 12, care de obicei sunt ei mai smecherasihee hee

| licutza_1435 a răspuns:

Cred ca cind il vezi ca se uta in directia ta, pay zimbeshte-i. pur si simplu zimbeshte nu e asa de greu, poate prinzi curaj si ii dai si din oki. incearca sa fii mult ptin preajma lui dar fa in asa fel inkit el s anul observe ca faci asta special., poate afli id-ul sau si vb pe net, fa-ti prieteni comuni care ar putea sa-ti faca cunostintza.cam asta ar fi esentialul.

| cadoiu explică:

Pai am id lui de mess si a intrat odata pe mine ca i-a spus un pr de'a lui de mine si nu i am rasp ca ma uitam la un film.si am incercat sa intru iar si nu mia raspsad