| nebunyk a întrebat:

Am o mare problema prietena mea nu mai vorbeste cu mine pentru ca zice ca ma laud desi nu este adevarat si acum nu ma mai laud dar ea tot nu vorbeste cu mine si ma tot face copiatoare caci spune ca eu copiez lumea si nu gandesc singura nu stiu ce sa ma mai fac caci mi-am cerut scuze de mii de oricryingcrying(crying

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Cum ti-am zis si mai sus fa 2 bratari ale prieteniei una pentru tine si una pentru ea si cere-i scuze din nou poftim si cum se fac poate nu stii http://www.spuse.ro/bratarile-prieteniei-demo/