| teiubesc_5807 a întrebat:

Am o mare problema si am nevoie de ajutor..de Paste am ascultat muzica la volum mare la casetofonul de la masina,iar acum,de cate ori pornim masina, se aude la acelasi volum..sa fiu mai explicita.a pornit tatal meu masina si se auzea la volumul acela,a dat mai incet,apoi cand a pornit-o mai tarziu de aude la volum mare(poate da mai incet),dar va dati seama ca o porneste si in fata blocului, nu numai in locuri retrase si e aiurea...ce am putea sa ii facem? crying

4 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Stabileşte volumul iniţial după pornire iar apoi apasă tasta memory. Dacă nu are tasta de memorie accesează meniul. Depinde ce model ai pentru a realiza accesul la memoria iniţială.

| Iubibilăă a răspuns:

Stiu cat de horror este.
Ar trebui sa va duceti la un centru de reparat casetofonul.
Sper sa nuuuu se mai intample.
Pa, pa.

| Anonim9425 a răspuns:

Salut. Eu am patit cu calculatorul exact ce ai patit tu cu masina laughing
Eram de Craciun si am dat muzica la refuz (Adica TARE). Si nu mai puteam sa il dau incet nici sa il opresc.Dar am mers la cineva care e expert in electronice si calculatoare.
Cel mai bine ar fi sa mergi la un om mecanic care se pricepe bine la masini si sa il intrebi de ce se intampla asta. Poata este de la motor thinking
Sper ca te-am ajutat :3