| anonimapuffy1997 a întrebat:

Am o mare problema... Sunt impreuna cu un tip de vreo 3 luni la care tin insa eu sunt in alt liceu si relatia a inceput sa se raceasca... De curand am inceput sa vorbesc cu un alt tip din liceul meu si a inceput sa imi placa mult de el. Problema mea este ca nu vreau sa il fac pe iubitul meu actual sa sufere dar nici eu nu vreau sa stau sa sufar. Aveti vreun sfat? Ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| melittlelioness a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa iti dai seama pe care il vrei. Daca nosrococul este tipul din liceul tau atunci trebuie sa vb q prietenul tau.Eu as sp ceva de genul asta"consider ca relatia noastra s.a racit si evident nu avem de ce sa ne compromitem anii adolescentei pe o relatie care nu mai merge.Cred ca e mai bine daca fiecare si.ar vedea de drumul lui o perioada macarpana ne dam seama unde am gresit fiecare sau daca distanta face asta. Daca iti pasa de noi nu cred ca ar trebui sa te supere asta."

Fundaa

1 răspuns:
| us3r a răspuns:

Lasa inima sa decida si fi corecta si cinstita cu cei din jur