| Ionut500 a întrebat:

Am o masea cariata si vreau sa ma duc sa o scot dar nu stiu, oare imi scoate maseaua daca gingia e umflata ca ma doare de mor straight face

Răspuns Câştigător
| SMaricel a răspuns:

Buna,intai de toate vei urma un tratament de antibiotice pe care ti-l va da dr dentist, apoi dupa ce se va disumfla iti va scoate si masea.O stiu din propie experienta!

1 răspuns:
| D33nyssa a răspuns:

Buna. asa am patit si eu
da, o scoate logic. poti face infectie sa se ajunga la chirurgie plastica nu te juca cu astea. Du-te cat de repede poti happy Succes