| Aallyy a întrebat:

Am o mica nedumerire. Menstruatia numai imi vine ca inainte. Luna trecuta mi.a venit pe1 si a durat pana pe 6, iar apoi mi-a venit pe 26 si a durat 3-4 zile. Iar luna aceasta mi-a venit astăzi adică pe 16. Aveti idee de ce imi vine asa des?.

4 răspunsuri:
| ζøvعღ a răspuns:

Pentru ca esti abia la inceput, iar menstruatia ta inca nu s-a ''reglat'', o sa ii ia 1-2ani.Stai linistita, nu se intampla nimic, este perfect normal.

| Mariana2B a răspuns:

Ar trebui sa mergi la un control nu vreau sa te sperii da asta nu e bine de loc sad

| bujorica a răspuns:

Nu intotdeauna vine regulat, si nu e nicio problema. In cazul tau, vine mai des, la alte persoane mai rar.winking Sper ca te-am ajutat.

| preacopilapentruvarstaei a răspuns:

Exista posibilitatea ca sa fi racita! asa a patit si o prietena de-a mea si stiu ca ia trecut desi nu a vrut sa se duca la un control ginecologic.Parerea mea este ca ar trebui sa faci un contro pentru a scapa de toate banuielile.te pup. fundita?:*